industries

Rozwiązania dla każdej branży

Nasza oferta skupiona jest wokół dostawców oferujących urządzenia
najwyższej jakości o zróżnicowanych parametrach.
Dlatego jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie dla każdej,
nawet najbardziej wymagającej branży.

Jesteś resellerem lub integratorem szukającym innowacyjnych rozwiązań dla swojego klienta? A może zastanawiasz się jak zwiększyć produktywność we własnej firmie?

Wzmocnione komputery mobilne pozwalają zwiększyć efektywność i komfort pracy w przypadku wszystkich pracowników działających w terenie. Zdajemy sobie sprawę, że nasza oferta jest rozbudowana, a wybór właściwego rozwiązania to poważna decyzja. By ją ułatwić stworzyliśmy strony z rozwiązaniami dedykowanym dla każdej z najpopularniejszych branż.

Jeśli nie widzisz produktu, który spełniałby potrzeby Twoje lub Twojego klienta, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem.

Produkty docenione wśród wymagających

 • Przemysł paliwowy

  Podstawowym wymogiem w przemyśle paliwowym jest zgodność urządzeń z dyrektywą ATEX pozwalająca na używanie danego urządzenia w strefie zagrożenia wybuchem. Poznaj dedykowane tablety oraz rozwiązania aR dla sektora Oil&Gas.

  Więcej
 • Logistyka i magazyny

  Magazyny stanowią wymagające środowisko pracy, gdzie zadowolenie klientów i obroty firmy zależą od niezawodności urządzeń umożliwiających efektywne i terminowe wykonywanie zadań. Branża logistyki cechuje się dynamiczną pracą przez całą dobę w trudnych warunkach, co sprawia, że wytrzymałość i jakość sprzętu odgrywają kluczową rolę.

  Więcej
 • Sektor obronny

  Sektor obronny to jeden z najbardziej wymagających rynków. Nasza oferta obejmuje notebooki i tablety klasy rugged, stacje robocze oraz komputery przenośne z jednym, dwoma oraz trzema ekranami. 

  Więcej
 • Służby mundurowe

  Urządzenia mobilne dla służb mundurowych oprócz wysokiej wytrzymałości i niezawodności powinny zapewniać wyskie bezpieczeństwo dla gromadzonych danych. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń dla sektora służb bezpieczeństwa.

  Więcej
 • Pogotowie

  Stworzenie ogólnokrajowego Systemu Wspomagania Dowodzenia  Państwowego Ratownictwa Medycznego  (SWD PRM) stworzyło potrzebę wyposażenia ambulansów w niezawodne tablety służące do jego obsługi oraz nawigowania załogi do miejsca zdarzenia. Kryteria jakie powinno spełniać urządzenie są jasne. Urządzenie musi być odporne na upadki, wstrząsy, wibracje, skrajne temperatury oraz posiadać duży, a jednocześnie odporny na uderzenia ekran o dużej jasności.

  Więcej
 • Produkcja

  Zakłady przemysłowe coraz częściej wdrażają ideę przemysłu 4.0 korzystając z technologii IoT i czujników, by zbierać i przetwarzać dane w celu uzyskania informacji o działaniu zakładu w czasie rzeczywistym i tym samym zyskać możliwość optymalizacji jego pracy.

  Więcej
 • Przemysł samochodowy

  Urządzeniem stworzonym dla serwisantów pracujących zarówno w warsztatach jak i działających w terenie jest Realwear HMT-1: sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie.

  Więcej

Artykuły branżowe

 • image
  2021-11-04 08:00:00 RealWear
  Pięć zalet wdrożenia urządzeń rzeczywistości wspomaganej

  W Przemyśle 4.0 to rzeczywistość rozszerzona (Augmented Reality) oraz rzeczywistość wirtualna (Virtual Reality) zwykle błyszczą w świetle jupiterów jako kolejny wielki skok zwiększający wydajność pracowników. W rzeczywistości te technologie nie zawsze okazują się praktyczne przy zastosowaniach w zakładach produkcyjnych czy stosowaniu przez pracowników terenowych, często powodując ich nadmierne rozpraszanie i związane z tym niebezpieczeństwa.

  I tutaj na scenę wchodzi  aR, rzeczywistość wspomagana (assisted Reality). Ale czym jest rzeczywistość wspomagana i czym różni się od rzeczywistości rozszerzonej?

 • smart glasses
  2022-12-12 14:06:00
  Smart glasses Vuzix dostępne w Elmark Automatyka!

  Do naszego portfolio urządzeń nasobnych napędzanych rzeczywistością wspomaganą i rozszerzoną dołączyły rozwiązania Vuzix. Czym są nagłowne komputery od czołowego amerykańskiego producenta i w jakich branżach sprawdzą się najlepiej? Przeczytaj.  

 • 2023-02-13 07:56:00
  Nowy RealWear Navigator 520 z większym wyświetlaczem Hyperdisplay

  RealWear 520, czyli następca flagowego RealWear 500, z większym wyświetlaczem Hyperdisplay. Został zaprojektowany w taki sposób, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę w przemyśle oraz tam, gdzie pomocne staje się wykorzystanie komputera bez konieczności użycia rąk, za pomocą komend głosowych.

 
 
 
 

Wygodnie. Intuicyjnie.

Natychmiast.

Na naszej platformie zakupowej w czasie rzeczywistym możesz sprawdzić dostępność interesujących Cię produktów. Dzięki naszej bogatej ofercie i intuicyjnemu interfejsowi z łatwością wybierz produkty spełniające wymagania Twojego zastosowania lub projektu, jak również uzupełnisz je o niezbędne akcesoria. Ponadto w każdej chwili nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością doradzimy i poprowadzimy Cię przez proces decyzyjny i zakupowy. 

O nas
contact image

Zadaj nam pytanie