Vuzix

Rozwiązania rzeczywistości wspomaganej, rozszerzonej i smart glasses Vuzix 

Niezależnie od tego, czy przypominają zwykłe okulary, czy komputer nakładany na głowę, każde z tych rozwiązań podnosi wydajność i bezpieczeństwo pracy. Wszystko dzięki obrazowi z instrukcjami i cyfrowymi podpowiedziami przesyłanemu na ekran przed okiem użytkownika.

Firma jest pionierem w segmencie urządzeń AR i może pochwalić się wieloma unikatowymi rozwiązaniami.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta w Polsce i krajach EMEA.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Wiarygodność

Wiarygodność

Od inteligentnych okularów po urządzenia nagłowne

Rzeczywistość rozszerzona, która pozwala na współpracę ma odległość, zdalne wsparcie specjalistów, wygodny dostęp do instrukcji i sprawną komunikację jest punktem wspólnym dla wszystkich rozwiązań Vuzix. Producent zadbał o to, by w zależności od potrzeb i zastosowań każdy mógł znaleźć optymalne dla siebie urządzenie.

Urządzenia AR - zastosowania

Rozwiązania Vuzix zostały pomyślane tak, by podnieść wydajność i bezpieczeństwo pracy w sektorach, takich jak:

  • służby medyczne
  • produkcja i przemysł
  • logistyka i magazynowanie
  • prace terenowe

 

 

VUZIX

Vuzix jest liderem w technologii optyki do wyświetlaczy do bliskiego oka i jednym z największych dostawców inteligentnych okularów na świecie. Dostarczamy kompletne rozwiązania gotowe dla klienta, modułowe podsystemy, a nawet w pełni niestandardowe falowody z projektem wyświetlaczy.

Jedyny komputer nagłowny z przeziernym ekranem

Vuzix M4000 to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany model producenta. Jednocześnie to jedyny komputer nasobny wyposażony w przezierny ekran. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik jeszcze lepiej i wyraźniej widzi zarówno realny świat, jak i wirtualne instrukcje na wyświetlaczu.

Jedne z najlżejszych urządzeń AR na rynku 

Wszystkie rozwiązania Vuzix cechuje duża lekkość i komfort użytkowania. Osoba korzystająca zarówno ze smartglasses, jak i komputerów nasobnych producenta może przez cały dzień nie zdejmować urządzenia z głowy, nie narażając się przy tym na dyskomfort.

Poznaj rozwiązania VUZIX

Niezależnie od tego, czy jesteś w magazynie, czy na sali operacyjnej, rozwiązania Vuzix AR sprawią, że będziesz lepszy w tym, co robisz, zapewniając całodzienny komfort i wszechstronność. Dowiedz się, jak łatwo jest zintegrować inteligentne okulary Vuzix ze swoją pracą, aby poprawić jakość, usprawnić produkcję i obniżyć koszty. Nasze inteligentne okulary są najwygodniejsze na rynku — ale nie wierz nam na słowo! Wypróbuj je i przekonaj się sam.

 

Pionier rozwiązań wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość

Od 1997 roku Vuzix przeciera szlaki w zakresie urządzeń AR, nie tylko projektując je, ale też tworząc innowacyjne, autorskie technologie związane z optyką falowodową. Początki działalności producenta związane były z wyświetlaczami wojskowymi. Dziś, mimo, że urządzenia znajdują zastosowanie przede wszystkim w sektorze cywilnym, Vuzix niezmiennie skupia się na jak najwyższej jakości spełniającej restrykcyjne wymogi wielu branż.

contact image

Zadaj nam pytanie