Getac

Komputery wzmocnione Getac

Wydajność i wytrzymałość, które stały się legendą w swojej kategorii. Rozwiązania producenta od lat są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie potrzebne są urządzenia do pracy w trudnych warunkach.

Poznaj jedne z najpopularniejszych rozwiązań Rugged na świecie.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta w Polsce oraz krajach CEE.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Wiarygodność

Wiarygodność

Tablety i laptopy dedykowane do pracy w trudnych warunkach

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa wydajność zamknięta w obudowie odpornej na wstrząsy, wilgoć czy skrajne temperatury, odpowiedzią na te oczekiwania są urządzenia Getac. Producent jest znany na całym świecie z niezawodności swoich rozwiązań i ich wytrzymałości, nawet w ekstremalnych warunkach.

Komputery Rugged Getac – zastosowania

Urządzenia producenta znajdują zastosowanie w sektorach, takich jak:

  • automotive
  • górnictwo i leśnictwo
  • służba zdrowia
  • magazynowanie
  • służby mundurowe
  • bezpieczeństwo publiczne
  • transport i logistyka
  • przemysł
  • gas&oil

 

 

 

 

 

 

 

Zaprojektowane od podstaw przez inżynierów Getac komputery oferują wyjątkową odporność na urazy mechaniczne (upadki, wibracje), a także niekorzystne warunki pracy (woda, pył, niskie temperatury). Dowodem są potwierdzone przez niezależne labolatoria wojskowe normy wytrzymałości: MIL-STD-810H / MIL-STD-461G / IP65 / ATEX / IECEx.

Dotykowy wyświetlacz LumiBond®: pracuj niezależnie od warunków

Opatentowana przez producenta technologia sprawia, że korzystanie z ekranu jest zawsze bezproblemowe, niezależnie od tego, czy korzystamy z niego w trakcie ulewy czy ostrym słońcu. Zawsze można liczyć na idealny obraz i bezbłędną obsługę, nawet w grubych rękawicach.

Getac - WIODĄCY DOSTAWCA WYTRZYMAŁYCH KOMPUTERÓW

Od 1989 roku Getac  dostarcza wytrzymałe rozwiązania komputerowe dla wymagających profesjonalistów pracujących w ekstremalnych warunkach. Getac został założony jako spółka joint venture z GE Aerospace w celu dostarczania elektronicznych produktów obronnych. Getac jest jedną z kluczowych spółek zależnych MiTAC-Synnex Group, trzeciej co do wielkości grupy na Tajwanie, z przychodami w wysokości 41,3 mld USD (2020 r.). Nasze produkty przeszły rygorystyczne międzynarodowe standardy testów wytrzymałościowych w zakresie j obsługi i mobilności na zewnątrz. Oprócz branży wytrzymałych komputerów, Getac zajmuje się również projektowaniem i produkcją plastikowych i lekkich elementów metalowych. Przejęcie Waffer Technology w 2009 roku sprawiło, że Getac stał się trzecim co do wielkości producentem stopów aluminium i magnezu na świecie.

 

Producent wzmocnionych komputerów od 1989 roku

Getac był jednym z pierwszych producentów rozwiązań klasy Rugged. Ponad 30 lat doświadczenia dało mu pozycję lidera i innowatora w tym segmencie. To z kolei przekłada się na zaufanie klientów na całym świecie.

 

BUMPER TO BUMPER - INDUSTRY'S BEST WARRANTY

Wypadki chodzą po ludziach. Uszkodzenie sprzętu może spowodować przerwę w pracy w najmniej spodziewanym momencie, zwłaszcza w tak trudnych środowiskach, z jakimi na co dzień mierzą się użytkownicy produktów Getac. Dlatego właśnie producent zdecydował się na wdrożenie gwarancji Bumper-to-Bumper uwzględniającej także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.Bumper-to-Bumper to gwarancja braku zmartwień.

 

contact image

Zadaj nam pytanie