RuggON

RuggON

Tablety przemysłowe i terminale wózkowe RuggON

Wzmocnione komputery stworzone z myślą o nieprzerwanej pracy w każdych warunkach. Producent słynie ze swojego zaangażowanie w szukanie nowych rozwiązań i inwestowania w coraz to nowe badania laboratoryjne, aby podnosić wytrzymałość swoich urządzeń.

 

Poznaj tablety i laptopy, które każdego dnia budują wydajność tysięcy zakładów produkcyjnych, pomagają skutecznie egzekwować prawo, a nawet ratować ludzkie życie.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Wiarygodność

Wiarygodność

Tablety i komputery pojazdowe klasy Rugged

Zapylony zakład produkcyjny, policyjne auto, karetka albo wózek widłowy – we wszystkich przypadkach od urządzenia, które pracuje w takich warunkach wymagana jest bezwzględna niezawodność.

Taki był punkt wyjścia dla RuggON. Ich rozwiązania sprawdzają się tam, gdzie nie ma miejsca na błędy, a urządzenie musi sprostać każdemu stawianemu przed nim zadaniu.

Tablety przemysłowe i terminale wózkowe – zastosowania

Urządzenia producenta znajdują zastosowanie w sektorach, takich jak:

  • logistyka i magazynowanie
  • transport
  • służby mundurowe
  • służba zdrowia
  • prace terenowe

 

 

Komputery mobilne stworzone z myślą o efektywności

W pracy, w której wymaga się od ludzi sprawnego działania i wielozadaniowości dokładnie takie same oczekiwania stawia się przed urządzeniami. Dlatego tablety RuggON zostały wyposażone w szereg funkcji, które mają zmaksymalizować wydajność działania: czytnik linii papilarnych, moduł NFC, czytnik kodów kreskowych czy wejście na podpięcie dodatkowej klawiatury. Button: Zobacz więcej -> na produkty

Tablety o udowodnionej wytrzymałości

Historia każdego z modeli ma swój początek w laboratorium, gdzie komputer jest projektowany i testowany pod kątem odporności. Ostateczny rezultat to urządzenie zamknięte w szczelnej, magnezowej obudowie, zgodne z certyfikatami IP65 oraz MIL-STD-810H.

Wzmocnione komputery z prawie 10-letnią historią RuggON od samego początku, czyli 2014 r. nie ustaje w optymalizowaniu swoich rozwiązań. Cel jaki przyświeca producentowi jest niezmienny: dostarczanie niezawodnych narzędzi, które jak najwydajniej pomagają w codziennej pracy specjalistów.

contact image

Zadaj nam pytanie