Acme-Portable

Mobilne stacje ACME-Portable

Komputery przenośne łączą moc urządzeń stacjonarnych i mobilność laptopów. Poznaj rozwiązania producenta jednych z najbardziej wydajnych stacji przenośnych na świecie.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Wiarygodność

Wiarygodność

Komputery przenośne do zadań specjalnych

 

  Komputer przenośny Laptop Komputer stacjonarny
Mobilność
Wydajność
Możliwości konfiguracji
Możliwości rozbudowy
Wytrzymałość

 

Celem producenta o początku było dostarczenie rozwiązań, które poradzą sobie w wymagającym środowisku, dając użytkownikowi możliwość konfiguracji, olbrzymią wydajność obliczeniową oraz wygodę pracy w każdych warunkach.

Produkujemy i testujemy linię odpornych systemów spełniających normy MIL-STD 810G, 901D i 461G. Na przykład nasz MilPAC III został opracowany, aby zapewnić maksymalną moc obliczeniową w przenośnym systemie, który może przetrwać duże wstrząsy powstałe w wyniku uderzenia.

Przenośne stacje robocze – zastosowania

Rozwiązania ACME-Portale od lat sprawdzają się w sektorach, takich jak: służby wojskowe, medycyna, cyberbezpieczeństwo przemysłowe, centra danych, komunikacja taktyczna, testy i pomiary.

 

 

Jedne z najmocniejszych komputerów mobilnych na rynku

Komputery mobilne ACME-Portable są zgodne z najważniejszymi standardami, takimi jak: MIL-STD 810G, 901D i 461G. Mogą pracować nawet w trudnych i wymagających warunkach, takie współczesne pole walki, statki morskie i zapylone pomieszczenia. Są odporne na wstrząsy, upadki czy zalanie.

Acme-Portable

Przenośne stacje robocze, serwery, komputery do montażu video z jednym, dwoma, trzema lub sześcioma ekranami. Wzmocniona konstrukcja, wysoka wydajność.

Blisko 30 lat doświadczenia

Producent pierwsze rozwiązania opracował już w 1994. Trzy dekady ciągłego rozwoju zaowocowały wieloma unikalnymi rozwiązaniami: komputerami z potrójnym wyświetlaczem, monitorami z klawiaturą przemysłową w technologii płaskich paneli, czy urządzeniami do przesyłania strumieniowego ACME Go.

 

Przenośne stacje robocze

Nasze komputery przenośne mają na celu połączenie mocy i możliwości konfiguracji komputera stacjonarnego z wygodą i przenośnością laptopa. Jest to potężny system, który łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów - rozwiązanie, które można wdrożyć w dowolnym miejscu.

 

contact image

Zadaj nam pytanie