Durabook

Komputery Fully Rugged i Semi Rugged Durabook

Wzmocnione tablety i laptopy z wieloma funkcjami, niespotykanymi w tym segmencie. Producentowi udało się połączyć najwyższą wytrzymałość z dużymi możliwościami customizacji oraz bardzo lekką, jak na ten segment rozwiązań, obudową.

 

Elmark Automatyka jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Durabook na terenie Polski oraz Czech, Słowacji i Rumunii.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Wiarygodność

Wiarygodność

Innowacyjne wzmocnione komputery

Durabook, nawet w wymagającym segmencie rozwiązań Semi Rugged i Fully Rugged, dostarcza swoim użytkownikom szereg ciekawych iDurabook_elmark niespotykanych u konkurencji cech, takich jak lekkość oraz bezwentylatorowa konstrukcja wybranych modeli. Laptopy i tablety Durabook charakteryzuje wydajność i wytrzymałość, połączone z wygodą użytkowania i dużymi możliwościami customizacji.

Komputery Rugged Durabook – zastosowania

Od kilkudziesięciu lat rozwiązania producenta znajdują zastosowanie w sektorach, takich jak:

  • automotive
  • prace terenowe
  • służba zdrowia
  • magazynowanie
  • służby mundurowe
  • transport i logistyka
  • usługi komunalne
  • przemysł
  • gas&oil

 

 

 

 

 

 

 

Dostawca niezawodnych komputerów wzmocnionych od 2000 r. Durabook zdobył zaufanie szerokiego grona nabywców (w tym specjalistów odpowiedzialnych za zakupy dla armii USA) już ponad 20 lat temu. Firma niezmiennie stawia sobie za cel dalsze udoskonalenia swoich rozwiązań i inwestuje w kolejne innowacje.

Lekkie i wygodne komputery wzmocnione

Jedną z cech, wyróżniających rozwiązania Durabook jest ich kompaktowa budowa. Producentowi udało połączyć się wysoką wydajność i wytrzymałość z gabarytami, które pozwalają na komfortową pracę przez cały dzień. Nawet w trudnym środowisku, takim jak zakłady produkcyjne czy otwarty teren.

Rozwiązanie Rugged zgodne z Twoimi oczekiwaniami

Producent w swoich rozwiązaniach przewidział duże możliwości ich customizacji. Wiele złącz i możliwość różnorodnej konfiguracji sprawiają, że komputer Durabook może być w pełni dostosowany do wyzwań, jakie przed nim postawisz.

Durabook_rugged experts

Bezwentylatorowe komputery do specjalnych zastosowań

Niespotykane u konkurencji rozwiązanie – konstrukcja typu fanless w tabletach DURABOOK R8 i U11, oraz laptopie DURABOOK Z14I, sprawia, że urządzenie może pracować bez najmniejszych problemów nawet w miejscach o wysokim zapyleniu.

Mobilna technologia zapewniająca przewagę konkurencyjną

Dzięki kierownictwu branżowych weteranów z ponad 40-letnim doświadczeniem posiadamy wiedzę i know-how niezbędne do dostarczania innowacyjnych, wysokowydajnych rozwiązań spełniających wszystkie Twoje potrzeby. Łącząc produktywność, funkcjonalność i dostosowane usługi, obsługujemy rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne aplikacje biznesowe i środowiska intensywnego użytkowania, aby wspierać rozszerzający się wszechświat rozwiązań usprawniających pracę mobilnej siły roboczej.

Niezrównane wytrzymałe komputery Durabook zapewniają to, czego oczekujesz, specjalnie zaprojektowane urządzenia dla każdego profesjonalisty.

 

Durabook family_rugged experts

Durabook

Niezrównane wytrzymałe komputery Durabook gwarantują to, czego oczekujesz – urządzenia specjalnie zaprojektowane do pracy każdego profesjonalisty.

Zostań autoryzowanym partnerem DURABOOK

Firma DURABOOK notuje co roku wzrost, co pozwala na tworzenie coraz większych możliwości dla naszych partnerów. Dołączenie do programu partnerskiego wiąże się z szeregiem korzyści marketingowych i technicznych, które pomogą Twojej firmie w szybkim rozwoju i zbudowaniu przewagi konkurencyjnej. DURABOOK oferuje trzy poziomy partnerstwa, z których każdy wiąże się z szeregiem korzyści.

Kliknij i zarejestruj się jako Partner DURABOOK.

contact image

Zadaj nam pytanie