Poznaj świat Rugged

Rugged Experts to serwis prowadzony przez weteranów segmentu wzmocnionych komputerów mobilnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam opracować szeroką i kompletną ofertę rozwiązań od starannie wyselekcjonowanych, czołowych producentów sprzętu. Nasza platforma jest własnością firmy Elmark Automatyka Spółka Akcyjna, czołowego dystrybutora elektroniki dedykowanej do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych, obecnego na rynku od przeszło 40 lat.

Wytrzymałość ponad wszystko

Nasi dostawcy korzystają z uznanych na całym świecie niezależnych laboratoriów testujących, które poświadczają, że nasze produkty spełniają lub przewyższają normy MIL-STD-810, MIL-STD-461 i IP. Możliwość pracy w każdym środowisku ma kluczowe znaczenie, w tym nawet w mroźnym lub gorącym klimacie. Oferowane przez nas rozwiązania mobilne są certyfikowane pod kątem odporności na upadki, deszcz, kurz, wstrząsy, wibracje, mgłę solną i pracę w ekstremalnym zakresie temperatur od -29°C do +63°C.

company-image
company-image

Ekran czytelny w każdych warunkach

Nowoczesne wzmocnione wyświetlacze wykorzystują autorskie technologie zarówno w zakresie jasności ekranu, jak i antyrefleksyjności w celu zmniejszenia odbicia światła słonecznego i zapewnienia efektywnego współczynnika kontrastu. Matryce FHD IPS LCD zapewniają odpowiednią czytelność na energooszczędnych wyświetlaczach.  Jasność ekranu w bezpośrednim świetle słonecznym w zależności od modelu osiąga nawet do 1400 Nitów jasności. Standardem w tej klasie sprzętu są responsywne pojemnościowe ekrany dotykowe, które reagują na dotyk palcem, rysikiem aktywnym, rysikiem standardowym lub obsługę  w rękawicach.

.

company-image

Nieskończone możliwości customizacji

Wybrane laptopy z nasze oferty są dostępne z dedykowaną jednostką rozszerzeń. W zależności od modelu i zastosowania, jednostka rozszerzeń oferuje dwa gniazda interfejsu PCIe / PCI, dedykowaną kartę graficzną, złącza klasy wojskowej lub rozszerzenie pamięci masowej nawet do 22TB z obsługą RAID 0/1/5/10. Tym samym, dzięki niemal nieograniczonym opcjom konfiguracyjnym oferowanych przez nas urządzeń, nasi klienci mają zagwarantowaną moc, elastyczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo danych.

Wzmocnione komputery nasobne i aR w przemyśle

Rzeczywistość wspomagana stawia na pierwszym miejscu świat realny, a jej istota opiera się na umieszczeniu ekranu w polu widzenia pracownika. Informacja na ekranie nie modyfikuje w żaden sposób realnego świata. Od strony sprzętowej te założenia są realizowane przez komputery nagłowne z mikro-wyświetlaczami. Mały ekran o wysokiej rozdzielczości umieszczony tuż przed okiem użytkownika. Umieszczony tuż przed okiem użytkownika wyświetlacz o przekątnej rzędu pół cala może wyglądać jak ekran dużego tabletu trzymanego w dłoniach. Dzięki łatwości wdrożenia i bogatemu ekosystemowi dedykowanych aplikacji komputery nagłowne przebojem zdobywają uznanie użytkowników na całym świecie.

company-image

 

 

 

Acme Portable

 

Bezdotykowa zdalna współpraca

Microsoft Teams na RealWear zapewnia pracownikom liniowym ciągły kontakt ze światem niezależnie od hałasu i niebezpiecznego środowiska pracy.
Technik liniowy z RealWear Navigator na głowie używający Microsoft Teams Hands-free do nawiązania połączenia wideo ze zdalnym inżynierem, który pomaga mu w diagnozie i rozwiązaniu problemu.

 
 
 
company-image

Przenośne stacje robocze

Przenośne stacje robocze Acme Portable stanowią połączenie przenośności i wygody laptopa z możliwościami mocą i możliwościami konfiguracji oferowanych przez komputery stacjonarne. To potężne systemy, który łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów i które można wdrożyć w dowolnym miejscu. Użycie standardowych płyt głównych lub backplane’ ów z gniazdami na karty rozszerzeń daje tym przenośnym komputerom główną przewagę nad laptopami lub innymi mobilnymi urządzeniami komputerowymi. Umożliwia to instalację specjalistycznych kart rozszerzeń takich, jak karty testowe, konwertery A/D lub karty niestandardowych protokołów komunikacyjnych. Dzięki połączeniu kilku napędów i klasycznych dysków 3,5” komputery przenośne Acme Portable oferują również więcej przestrzeni na dane.

 
getac ux10 / v110

Getac na nowo definiuje wytrzymałe komputery terenowe, wprowadzając na rynek nową generację tabletów UX10 i laptopów V110.

Tablety nowej generacji UX10 i laptopy V110 należą do nowej serii G-RuggedPro, wyznaczającej wysoki standard technologii komputerowej Rugged. Oba urządzenia zostały zaprojektowane do pracy w wymagającym środowisku terenowym, w sektorze obronnym, użyteczności publicznej i bezpieczeństwa publicznego. UX10 nowej generacji jest również dostępny w wersji UX10-IP, wyposażonej w uszczelnione przyciski, co umożliwia szybkie czyszczenie i dezynfekcję przez personel medyczny.

Porady produktowe