Nowy RealWear Navigator 520 z większym wyświetlaczem Hyperdisplay

Albert Baj
13.02.2023 RealWear
Nowy RealWear Navigator 520 z większym wyświetlaczem Hyperdisplay

Premiera nowego komputera nasobnego firmy RealWear przynosi dla pracowników pierwszej linii większą funkcjonalność i wygodę w pracy, gdzie wykorzystuje się urządzenia rzeczywistości wspomaganej (aR).

W przemysłowym środowisku pracy, gdzie używa się komputerów, a możliwość korzystania z obu rąk jest zaletą wpływającą nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na wydajność i wygodę. Niezmiernie istotne jest, aby komputer spełniał szereg wymagań, które jeszcze lepiej spełnia nowy Navigator.

Wprowadzając nowy produkt na rynek, producent skupił się na ulepszeniu najistotniejszego z punktu widzenia użytkownika elemencie, czyniąc go jeszcze bardziej przydatnym, a nawet niezbędnym podczas wykonywania niektórych zadań.

Przede wszystkim ulepszono w nim wyświetlacz, w którym pole widzenia jest o 20% większe od poprzednika, a kolory są jeszcze wyraźniejsze. Wyświetla obraz w jakości HD (1280X720), co oznacza możliwość dostrzeżenia drobnych detali.

Większy wyświetlacz Hyperdisplay w połączeniu z 48 MP kamerą i aplikacjami takimi jak MS Teams, Zoom, czy TeamViewer daje wyższy komfort podczas zdalnej współpracy pomiędzy pracownikami. Pracownicy, użytkujący ten komputer, obsługują go mając obie ręce wolne co pozwala im lepiej wykonywać zadania. Sprzęt jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości kamerę i ma zainstalowaną fabrycznie aplikację MS Teams, co pozwala na transfer obrazu w czasie rzeczywistym i wspólną pracę online pomiędzy zespołami.

System operacyjny w RealWear Navigator 520 to Android 11. Na urządzeniu dostępnych jest ponad 200 aplikacji, które są obsługiwane komendami głosowymi min. w języku polskim.

Urządzenie jest kompatybilne z odzieżą PPE oraz szeregiem dedykowanych akcesoriów takimi jak np. kamera termowizyjna, kask, opaska oraz inne. Zastosowano w nim technologię redukcji szumów i mikrofon, który pozwala na pracę w hałaśliwym otoczeniu, nawet do 94 decybeli (dBA).

Bateria o pojemności 2,600 mAh pozwala na pracę przez całą zmianę, około 10 godzin i jest to bateria typu Hot-swap, łatwo wymienialna podczas pracy urządzenia, bez przerwania jego zasilania.

Zaskakujący jest fakt, że pomimo wagi zaledwie 274g udało się stworzyć komputer klasy Fully Rugged, ze stopniem ochrony IP66 i certyfikatem wytrzymałości MIL-STD-810H. RealWear Navigator 520 może bez szkody upadać na beton nawet z wysokości 2 metrów.

Te i inne cechy nowego flagowca RealWear czynią go niezwykle użytecznym w pracy w środowisku przemysłowym, w terenie podczas niesprzyjających warunków pogodowych, podczas zdalnego serwisu , diagnostyki i wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort i wysoka jakość pracy z komputerem assisted Reality (aR).

Nowy RealWear Navigator 520 jest już dostępny w sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.