Rugged Experts z nagrodą od Durabook, producenta laptopów i tabletów wzmocnionych

Bogdan Kaliński
05.12.2023 Durabook
durabook

Grudzień to czas miłych prezentów, a także, z racji końca roku, także biznesowych podsumowań. Te dwie kwestie zbiegły się w postaci nagrody, którą otrzymał nasz zespół Rugged Experts, od producenta wzmocnionych laptopów i tabletów, firmy Durabook. 


Distributor Excellence Award - czym jest?

To wyróżnienie, które jest docenieniem zarówno wyników sprzedażowych naszego zespołu, jak i wyjątkowo satysfakcjonującego poziomu współpracy. Przypomnijmy - Rugged Experts posiada w swoim portfolio rozwiązania wielu producentów. Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem Durabook w styczniu, więc nie zdążył upłynąć jeszcze pełen rok. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w tak krótkim czasie zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, która zaowocowała uznaniem producenta. 

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie kilka czynników:

  • przede wszystkim - wysoka jakość rozwiązań Durabook, która jest odpowiedzią na oczekiwania rynku; specyficznego i bardzo wymagającego,
  • znajomość tego rynku przez naszych ekspertów,
  • zaufania ze strony wieloletnich partnerów, którzy docenili urządzenia producenta. 

Jesteśmy wyjątkowo wdzięczni zwłaszcza w związku z tą ostatnią kwestią. Mijający rok wiązał się z licznymi targami i eventami branżowymi. W ich trakcie widzieliśmy duże zainteresowanie rozwiązaniami Durabook - zarówno podczas takich imprez, jak MSPO, jak i TRAKO czy Energetab. 

Zatem śmiało możemy powiedzieć - nagroda udowadnia nam, że zapotrzebowanie na wzmocnione rozwiązania mobilne wciąż rośnie i będzie rosnąć. 


Co oznacza ta nagroda dla nas i naszych partnerów?

Dla nas - przede wszystkim dalszą ciężką pracę. Tu niezmiennie gwarantujemy naszym partnerom trzy kluczowe kwestie:

  • dostępność pełnego portfolio rozwiązań Durabook,
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie,
  • wyjątkowo korzystne warunki współpracy, wynikające z faktu bycia oficjalnym dystrybutorem producenta. 

A dla naszych partnerów?
W chwili, kiedy pisane są te słowa nie możemy jeszcze zdradzić naszych planów na nadchodzący rok, ale jedno jest pewne. Nasi klienci mogą spodziewać się wielu premier technologicznych oraz licznych spotkań podczas największych imprez branżowych. Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów - więcej informacji już wkótce. 


Durabook - producent niezawodnych laptopów i tabletów wzmocnionych

Producent jest jednym z liderów w segmencie rozwiązań mobilnych klasy Rugged. Historia marki sięga początku lat dwutysięcznych, kiedy to firma Twinhead International Corporation stworzyła swój pierwszy wzmocniony laptop klasy wojskowej. Okazał się on sukcesem na taką skalę, że w zaledwie dwa lata Durabook stał się oddzielnym brandem, zdobywając zaufanie klientów na całym świecie, w tym Armii USA. 

Elmark Automatyka jest oficjalnym dystrybutorem producenta, działającym w modelu VAD (Value Added Distributor), co oznacza, że poza pełnym portfolio, oferuje też wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy. 

Jeśli masz pytania o rozwiązania Durabook, zapraszamy do kontaktu:
rugged@elmark.com.pl