Getac na nowo definiuje wytrzymałe komputery terenowe, wprowadzając na rynek nową generację tabletów UX10 i laptopów V110.

Albert Baj
12.04.2023 Getac
getac ux10 / v110

TELFORD, Wielka Brytania, 12 kwietnia 2023 r.: Getac ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej generacji tabletu UX10 i laptopa V110 – dwóch wydajnych, a jednocześnie przenośnych, w pełni wytrzymałych komputerów zaprojektowanych do pracy w wymagającym środowisku, takim jak w sektorach użyteczności publicznej, bezpieczeństwa publicznego i obronnym.

Zarówno UX10, jak i V110 są wyposażone w procesory Intel® Core 12. generacji, rozszerzoną pamięć i zwiększone opcje pamięci dysku, a także większe możliwości we/wy i łączności (w tym 5G), co czyni je dwoma najbardziej zaawansowanymi, wytrzymałymi urządzeniami, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma Getac.

G-RuggedPro: Wysoki standard w technologii komputerowej Rugged

Następna generacja UX10 i V110 to część nowej serii G-RuggedPro firmy Getac. Każde urządzenie z serii G-RuggedPro jest projektowane i produkowane zgodnie z rygorystycznymi standardami Getac, dzięki czemu klienci wiedzą, że za każdym razem otrzymują wyjątkowy produkt.

Getac UX10: Wyjątkowa wydajność, elegancki wygląd

W pełni wytrzymały tablet UX10 nowej generacji, o przekątnej 10,1 cala został zaprojektowany pod kątem jeszcze większej wydajności i wszechstronności. Kluczowe zmiany obejmują wybór między wydajnymi procesorami Intel® Core 12. generacji i procesorami Intel® Pentium® Gold, przeznaczonymi do innych aplikacji, oraz ekran dotykowy LumiBond® o jasności 1000 nitów. 8 GB pamięci RAM DDR4 (z opcją do 32 GB) i dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 256 GB (z opcją do 1 TB) zapewniają wyjątkowe możliwości obliczeniowe. Ulepszone funkcje łączności obejmują Bluetooth 5.3, Intel® Wi-Fi 6E AX211, Thunderbolt™ 4 Typ-C oraz opcjonalnie 4G LTE lub 5G Sub-6, aby zapewnić łączność jednostkom oraz zespołom nawet w odległych lokalizacjach.

Jego lekka konstrukcja sprawia, że UX10 jest łatwy do przenoszenia i można go obsługiwać przez długi czas, a certyfikaty IP66 i MIL-STD-810H, odporność na upadki z wysokości do 180 cm i zakres temperatur pracy od -29°C do +63°C zapewniają optymalną funkcjonalność w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Getac UX10-IP: Zaprojektowany, aby ułatwić dezynfekcję dla personelu medycznego

UX10-IP nowej generacji posiada w pełni uszczelnione przyciski, które umożliwiają szybką i łatwą dezynfekcję przez personel medyczny. Jego w pełni wytrzymała konstrukcja z certyfikatem IP66 zapewnia również ochronę przed kurzem, wodą i sprayem dezynfekującym, zapewniając niezawodność w wymagającym środowisku medycznym.

 

 

Getac V110: Łatwe wykonywanie złożonych zadań w terenie

Wyposażony w wydajny procesor Intel® Core 12. generacji i kartę graficzną Intel® Iris® Xe, a także 11,6-calowy ekran dotykowy LumiBond® o jasności 1000 nitów, w pełni wytrzymały laptop V110 nowej generacji został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu złożonych zadań w terenie. Dwie baterie z możliwością wymiany podczas pracy w standardowej konfiguracji wydłużają czas pracy, a opcjonalne 64 GB DDR4 + 2 TB pamięci wspiera wykonywanie zaawansowanych działań związanych z danymi, takich jak planowanie i realizacja wsparcia logistyki naziemnej/lotniczej w przemyśle obronnym. Jego wszechstronna obudowa pozwala pracownikom wybrać pomiędzy pracą z ekranem dotykowym lub z klawiaturą i łatwo to zmienić/dostosować w zależności od wykonywanego zadania.

Następna generacja V110 oferuje również rozszerzony zakres opcji łączności, w tym Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, opcjonalnie 4G LTE/5G Sub-6 i GPS, a Thunderbolt™ 4 Typ-C umożliwia szybki transfer danych i łączenie z innymi urządzeniami. Co więcej, jego innowacyjna konstrukcja dual SIM pozwala użytkownikom łatwo przełączać się między dwiema różnymi sieciami operatorów bez fizycznej wymiany kart SIM za każdym razem.

Podobnie jak wszystkie produkty Getac, V110 został zbudowany od podstaw z myślą o maksymalnej niezawodności w różnorodnych przypadkach użycia. Certyfikaty MIL-STD-810H, MIL-STD-461G i IP65 zapewniają, że urządzenie jest odporne na upadki, zalania i wibracje. Opcjonalnie może być zgodny z normą ANSI/UL 12.12.01 i odporny na mgłę solną.

Ulepszone zabezpieczenia do pracy w terenie

Oba modele nowej generacji zawierają szereg zabezpieczeń, w tym najnowszy zestaw narzędzi uwierzytelniających firmy Microsoft, TPM2.0, czytnik Smart Card (opcjonalny w UX10), opcjonalnie Intel® vPro®, czytnik linii papilarnych, RFID oraz Windows Hello.

Obydwa są również objęte wiodącą w branży 3-letnią gwarancją Getac typu „Bumper-to-Bumper”, obejmującą przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia dodatkowy spokój ducha.

„Getac od wielu lat wyznacza standardy w dziedzinie wytrzymałych komputerów terenowych, dzięki naszemu niezachwianemu skupieniu się na użytkownikach i ich specyficznych potrzebach” — mówi James Hwang, prezes Getac Technology Corporation. „UX10 i V110 to dwa z naszych najpopularniejszych modeli wśród klientów z sektorów takich jak obronność, usługi komunalne i bezpieczeństwo publiczne, w których niezawodność i wydajność są najważniejsze. Wraz z wprowadzeniem na rynek tych modeli nowej generacji, dwa z najlepszych dostępnych wytrzymałych rozwiązań terenowych stały się jeszcze lepsze”.

Dostępność

Nowe UX10 i V110 będą dostępne w czerwcu. Więcej informacji można znaleźć na stronie Getac.

O marce Getac

Getac Technology Corporation jest światowym liderem w dziedzinie wytrzymałych technologii mobilnych i inteligentnych rozwiązań wideo, w tym laptopów, tabletów, oprogramowania, kamer noszonych na ciele, samochodowych systemów wideo oraz rozwiązań do zarządzania dowodami cyfrowymi i analizy wideo dla przedsiębiorstw. Rozwiązania i usługi Getac mają na celu umożliwienie pracownikom pierwszej linii niezwykłych doświadczeń w wymagających środowiskach. Obecnie Getac obsługuje klientów w ponad 100 krajach, obejmujących obronę, bezpieczeństwo publiczne, pogotowie ratunkowe, straż pożarną i ratownictwo, usługi komunalne, motoryzację, zasoby naturalne, produkcję, transport i logistykę. 

Getac i logo Getac są znakami towarowymi firmy Getac Holdings Corporation lub jej filii. Inne marki lub znaki towarowe są własnością ich właścicieli. ©2023 Getac Technology Corporation.