Elmark Automatyka oficjalnym dystrybutorem Durabook

Bogdan Kaliński
18.01.2023
Durabook

Początek 2023 roku przyniósł znaczące poszerzenie portfolio komputerów wzmocnionych w naszej ofercie. Po wieloletniej efektywnej współpracy był to naturalny krok – od 18 stycznia formalnie objęliśmy dystrybucją Polskę oraz wybrane kraje środkowej Europy.


Durabook – znany, wytrzymały i doceniany

Historia marki sięga początku lat dwutysięcznych, kiedy to firma Twinhead International Corporation stworzyła swój pierwszy wzmocniony laptop klasy wojskowej. Okazał się on sukcesem na taką skalę, że w zaledwie dwa lata Durabook stał się oddzielnym brandem, zdobywając zaufanie klientów na całym świecie.  

Wzmocniona konstrukcja, spełnienie restrykcyjnych norm wytrzymałości (MIL-STD-810H, MIL-STD-461G, ANSI 12.12.01 C1D2 oraz stopień ochrony IP) sprawiają, że rozwiązania znajdują zastosowanie w sektorach: 

  • militarnym, 
  • przemysłowym, 
  • naftowym, 
  • medycznym, 
  • logistycznym, 
  • komunalnym, 
  • automotive, 
  • oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekstremalna niezawodność.  

Jednocześnie wyróżnikiem producenta na tle konkurencji jest kompaktowa i lekka obudowa laptopów i tabletów. W tej kategorii Durabook jest niedoścignionym liderem w skali całego świata. Kolejna charakterystyczna cecha rozwiązań to ich modułowa budowa, dająca olbrzymie możliwości personalizacji urządzenia. 


Mocne korzyści dla partnerów

Oddajmy głos Markowi Ołdakowskiemu, szefowi zespołu Rugged Experts i członkowi zarządu w Elmark Automatyka. 
 
Obecność wzmocnionych laptopów i tabletów Durabook w portfolio Elmark Automatyka to dla nas ogromny powód do radości. Rozwiązania producenta od dawna cieszą się opinią niezawodnych i dopracowanych w najdrobniejszym szczególe. Towarzyszy temu lojalność klientów (zarówno prywatnych, jak i z wielu sektorów publicznych) na całym świecie.  
 
Dla nas, jako specjalistów skupionych na budowaniu ściśle wyselekcjonowanej oferty, laptopy i tablety Durabook stanową jej idealne uzupełnienie. Nie jesteśmy sami w tej opinii – pierwsze pozytywne reakcje naszych klientów potwierdzają ją. 
 
Ze swojej, dystrybutorskiej strony możemy zagwarantować spełnienie wszystkich standardów obsługi, do których przyzwyczailiśmy klientów od lat. 

Te standardy
to między innymi:
 
- bogate stany magazynowe i gwarancja dostępności produktów od ręki, 
- wysyłka w ciągu 24h, 
- profesjonalne doradztwo zgodne z filozofią VAD (Value Added Distributor), 
- szeroka oferta sprzętu demo.


Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Durabook to szeroka gama produktów, ale też wspomniana możliwość konfiguracji wybranego urządzenia. Jeśli chciałbyś dostosować laptop lub tablet dokładnie pod konkretne zadania, chętnie Ci w tym pomożemy. Komputery klasy rugged i fully rugged to segment, który śledzimy na bieżąco od kilkunastu lat. 
 
Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.  

605-743-155 
bogdan.kalinski@elmark.com.pl